Krāšņais maijs Klaipēdas ielas skolā

Maijs pie mums sākās ar brīnišķīgā sporta deju pāra Marijas Kravčukas un Artura Bieles deju koncertu, pēc kura arī mēs paši izlocījām kājas balles deju soļos. Skolotāja Līga Vizla bija sagatavojusi daudzus saturīgus jautājumus, tāpēc uzzinājām dejotāju sūrā treniņu grafika un konkursu noslēpumus, uzzinājām, cik maksā kleitas un frizūras, cik stundas dienā jātrenējas un kādi ir dejotāju pāra sasniegumi un nākotnes sapņi. Krāšņi tērpi un dejotprieks!

Mātes dienā mēs saucām uz skolu visas mīļas māmiņas, auklītes un audzinātājas, sēdinājām pie svētku galda, samīļojām un cienājām ar pašu gatavotiem cepumiem un kūkām. Māmiņas ļoti priecājās par saviem telpiskajiem portretiem un sirsnīgajām  dāvanām.